KIM JESTEM? KTO ZAŚPIEWA?

0 %
ZADOWOLENIA
0 %
DOŚWIADCZENIA
0 %
PROFESJONALIZMU

ZAŚPIEWAM NA WASZYM ŚLUBIE

Jestem Ania, kobieta pełna pasji i uśmiechu. Na co dzień mieszkam w Katowicach i pracuję z dziećmi jako nauczyciel rytmiki, terapeuta ręki i po prostu nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.Muzyka towarzyszy mi jednak od najmłodszych lat jako coś, bez czego żyć nie umiem! Pochodzę z gór, z pięknych okolic Beskidu Żywieckiego nieopodal Jeziora Żywieckiego i Góry Żar. Mogę więc śmiało powiedzieć, że jestem zakochana w muzyce jak każdy, w którym płynie góralska krew.Kiedy byłam 2 letnią dziewczynką rodzice kupili mi pierwsze organki, na których to grywałam śpiewając i dając pierwsze występy przed jakże poważną widownią – rodziną!

OPRAWA WOKALNA ŚLUBU

Dalej już było na poważnie, choć nie zdawałam sobie sprawy, że pisząc pierwszą piosenkę w wieku 13 lat, kiedyś będę je tworzyć dla zespołów muzycznych i dla dzieci z którymi dzisiaj pracuję. Nie tylko śpiew i fortepian dawał mi spełnienie, ale i własna twórczość artystyczna.Przygoda muzyczna jaką przeżywam już od lat trwa począwszy od indywidualnych lekcji pianina, ukończenia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu, po epizod śpiewu operowego na prywatnych lekcjach u dr hab. J. Ozimkowskiego z Krakowskiej Akademii Muzycznej, nadal u mnie trwa. Dla wzbogacenia swoich umiejętności wzięłam udział w wielu warsztatach śpiewu w różnych zakątkach Polski i z różnych technik wokalnych: śpiewu jazzowego, rozrywkowego, śpiewu białego a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.Swoją twórczość przedstawiałam biorąc udział w różnorodnych konkursach wokalno-instrumentalnych na różnych szczeblach: od powiatowego po międzynarodowe. Z moich największych sukcesów mogę wymienić zdobycie Złotej Gwiazdy na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Gwiazdy Jesieni”, Grand Prix w konkursie wojewódzkim piosenki religijnej „Strefa chwały”, Grand Prix w powiatowym przeglądzie kolęd i pastorałek, Wyróżnienie w kwalifikacjach wojewódzkich przesłuchań Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w turnieju Poezji Śpiewanej. To tylko kilka z pozycji w moim życiorysie muzycznym.Miałem okazję przeżyć także wspaniałą przygodę jako instruktor śpiewu w chórze gospel „Zastępy Pana”, jako wokalistka, pianistka, kompozytor w zespole „Cheled”, jako tancerka, wokalistka i solistka w zespole „Magurzanie” oraz prowadzić własny chór dziecięcy przy Młodzieżowym Ośrodku Kultury w Łodygowicach.Gdyby ktoś mnie zapytał, czemu oprawa ślubna? Odpowiedziałabym wprost: To najpiękniejszy i najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. To co dla mnie jest moją największą miłością – MUZYKA – dla Was będzie czymś, co wzbogaci ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu.Odkąd pamiętam śpiewam na ślubach swoich najbliższych i przyjaciół. To właśnie oni zmobilizowali mnie do tego aby powstała TA strona i abyście to WY usłyszeli mój głos na swoim ślubie!

ZAŚPIEWAM HALLELUJA, AVE MARIA I INNE

Oprawa muzyczna w moim wykonaniu dostarczy Wam wielu wzruszeń, bo to co robię dla Was – jest czymś co kocham! Nie ma pięknej i wzruszającej oprawy ślubnej bez włożenia w nią całego serca i zapału… Wiele osób zaufało mi w tej kwestii i wiem, że i Wy się nie zawiedziecie. Niech moja pasja, stanie się Waszymi cudownymi wspomnieniami.O tym jak ważna jest oprawa ślubu wie każdy… Nieudolny muzyk, zespół wybierany „w ciemno”, to najgorsze co można sobie i gościom zafundować. Oferuję moim parom możliwość przesłuchania próbki tego co zaprezentuję na ceremonii zaślubin, ale również profesjonalne i indywidualne podejście. Jeśli marzycie o jakimś utworze na Waszym ślubie… nie ma sprawy! Zaaranżuję go dla Was w najlepszy możliwy sposób, a zanim go usłyszycie w dniu ślubu, pokażę moje poczynania kompozytorskie. No, chyba że… wolicie mieć pełną wzruszeń niespodziankę!Napiszcie do mnie, a ja przygotuję dla Was niezapomnianą oprawę waszego ślubu!

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN!