OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU KATOWICE

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU KATOWICE

Oprawa muzyczna ślubu Katowice – to wspaniały sposób na uświetnienie ceremonii,
zarówno jeśli chodzi o ślub kościelny, jak i ślub cywilny. 
Marzy Wam się prześliczne i wzruszające wykonanie Ave Maria podczas uroczystości ślubnej? Jeśli tak to wybór solisty wokalisty jest strzałem w dziesiątkę. Przepięknie wykonane utwory skruszą serca nawet najtwardszych uczestników

CO MOGĘ ZAŚPIEWAĆ NA WASZYM ŚLUBIE?

Śpiew na ślubie w kościele a w tym repertuar jest dopasowywany do oczekiwań klientów. Oferuję oprawę wokalną ślubu postaram się spełnić każde muzyczne marzenie Par Młodych. W szerokim repertuarze, jakim mogę się pochwalić znajdziecie utwory idealne na ślub koscielny: Ave Maria , Nic nie musisz mówić nic, Prawo miłości, Unoszę wzrok , Schowaj mnie itd. oraz takie, które w piękny sposób uświetnią ceremonię w Urzędzie Stanu Cywilnego czy plenerze: Can’t Help Falling In Love, Unchained Melody, Can You Feel The Love Tonight, All You Need Is Love, Hallelujah. Oprawa muzyczna ślubu to także wielkie utwory muzyki klasycznej w tym: Aria na strunie G J.S. Bach, Obój Gabriela E. Moricone, Marsz Weselny Mendelsshona, Marsz weselny Wagnera i wiele innych. 

oprawa muzyczna ślubu katowice

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ MOJA OFERTA OPRAWY MUZYCZNEJ ŚLUBU?

Mój śpiew na ślubie  to nie tylko wspaniałe dopełnienie ceremonii wokalem, ale także szereg innych elementów, które otrzymujecie w pakiecie. Wysoki poziom artystyczny, świetne przygotowanie, w tym próba generalna przed uroczystością oraz pomoc przy doborze repertuaru zgodnie z oczekiwaniami Par Młodych. A to wszystko zgodne z normami liturgicznymi. Inaczej wyglądać będzie oprawa muzyczna ślubu kościelnego, a inaczej oprawa muzyczna ślubu cywilnego czy humanistycznego.

ILE TRWA OPRAWA WOKALNA ŚLUBU?

O tym, jak długo trwać będzie oprawa muzyczna ślubu decydujecie Wy sami! Oferta dopasowana jest zazwyczaj do indywidualnych potrzeb klientów. Zazwyczaj pojawiam się ze sporym zapasem czasu w miejscu ceremonii po to, aby rozstawić sprzęt i wykonać próbę generalną. Oprawa muzyczna ślubu rozpoczyna się często jeszcze przed startem uroczystości, aby umilić czas gościom oczekującym na przyjazd Pary Młodej. Występ może trwać około godziny (ślub kościelny lub cywilny), ale i dłużej na przykład jeśli Nowożeńcy życzą sobie, by oprawa muzyczna towarzyszyła im w trakcie obiadu weselnego czy składania życzeń. Oferując oprawę muzyczną ślubu mogę uświetnić także inne ważne wydarzenia i imprezy: zaręczyny , chrzciny, komunie, jubileusze, eventy czy spotkania firmowe.

ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY OPRAWY MUZYCZNEJ ŚLUBU

Jeżeli planujecie swoją uroczystość zadbaj o oprawę odpowiednio wcześniej. Zapytaj mnie o wolny termin. Chętnie doradzę – odpowiem na wszystkie pytania