Oprawa ślubna Schowaj Mnie

Oprawa ślubna schowaj mnie – Szczególnym elementem oprawy ceremonii zaślubin jest otoczka muzyczna. Można rzec, że nierzadko daje większy efekt WOW niż sama dekoracja kościoła i jest zapada na znacznie dłużej w pamięci gości oraz Pary Młodej. Bardzo często wybierany jest wokal na ślubie lub instrumentaliści. W odróżnieniu od instrumentalnej oprawy, wokalna oprawa ślubu ma szczególne znaczenie. Dlaczego?
Zaraz po melodii, to tekst piosenki rozgrywa kolejną ogromną rolę w całości oprawy, bo nawiązuje do tej niezwykłej chwili dla każdej z Par. Przynosi mnóstwo emocji i uniesień. Jest utożsamieniem charakterów Pani Młodej i Pana Młodego, a w efekcie ich niezwykłej miłości. Odpowiednio dobrany repertuar pod względem tekstu przynosi chwilę zadumy, ale i radości. Sprawia, że goście na długo zapamiętają Waszą ceremonię. 

Schowaj mnie… czyli tekst ma znaczenie


Jednym z utworów, który gwarantuje ogrom emocji i łez wzruszenia jest „Schowaj mnie”, cover zespołu Hillsong Worship – „Still”. Niezwykłe połączenie melancholijnej melodii z tekstem mówiącym o nadziei i bezgranicznym zaufaniu, to gwarancja niezapomnianych wspomnień pary jak i gości. Schowaj mnie, jako utwór gospelowy wpasowuje się idealnie w kościelną jak i plenerową scenerię. Nie ma znaczenia, czy ślub odbędzie się w kościele, czy będzie to ślub plenerowy – utwór ten ubogaca wybraną przez Parę Młodą część zaślubin. Wejście do kościoła? Czemu nie! Schowaj mnie jest idealnym utworem do tego, aby wspólnie wkroczyć przed ołtarz. Spokojnie podążając Para Młoda może Zakochani idą razem pełni nadziei i bezgranicznego zaufania do siebie i do Boga, który ich niedługo połączy w jedność.

Hillsong Worship - gospelowa oprawa ślubna

Hilsong Worship to australijska grupa gospelowa, niezwykle popularna na całym świecie. Utwory Hillsong Worship stały się bardzo popularne również i w Polsce. Od niedawna są absolutnym MUST HAVE podczas oprawy ceremonii zaślubin. Oprócz tradycyjnego Ave Maria, Barki i innych utworów, coraz częściej Pary sięgają po utwory niestandardowe. Schowaj mnie („Still”), czy też Oceany („Oceans”) to jedne z najpopularniejszych pozycji w polskiej wersji językowej formacji Hillsong Worship. Nie chcesz standardowej oprawy wokalnej swojego ślubu? Ta propozycja jest więc dla Ciebie.

Covery podczas oprawy muzycznej ślubu


Repertuar jaki proponuję moim Parą, nierzadko zawiera covery znanych utworów. Prócz wspomnianego Schowaj mnie, często pada tytuł „Alleluja” („Halleluja” – Leonard Cohen cover), Nim świt („Amaizing grace” cover), Panie, proszę przyjdź (The winner takes it all – Abba cover). To co jest atrakcyjne w tego typu oprawie ślubu to to, że utwory mają pewnego rodzaju świeżość i niepowtarzalność, a zarazem są osłuchane jako utwory znane i lubiane. Wykonując covery tj. Schowaj mnie – Hillsong Worship „Still” cover, daję coś zawsze od siebie aranżując je w wyjątkowy sposób. Staram się aby oprawa wokalna w moim wykonaniu była zarówno pełna profesjonalizmu, ale również zawierała powiew świeżości.

Wzruszający śpiew na ślubie

Moment zaślubin sam w sobie jest niezwykle wzruszający. Kiedy dołączymy do całości jeszcze otoczkę muzyczną, zyskuje on na efektowności i pięknie. Zawsze, gdy rozmawiam z Parami o czym marzą jeśli chodzi o oprawę muzyczną ślubu, to przede wszystkim chcą aby byłą uzupełnieniem ich WZRUSZENIA! I faktycznie, stanowi ona nierzadko dla niego tło. Sama muzyka, bez odpowiednich emocji jej towarzyszących nic nie wnosi. To dlatego niezwykle ważne jest, aby dobrać utwory do tego o czym myślimy i marzymy w tym dniu. Mój pierwszy premierowy cover „Schowaj mnie” idealnie wpasowuje się w te emocje, które towarzyszą podczas ceremonii. Miłość opiera się na zaufaniu i o tym ten utwór jest…

Wokalistka na ślub poszukiwana!


Wokalistek śpiewających oprawy ślubne jest całe mnóstwo. Każda ma swój utarty, indywidualny i niepowtarzalny styl i repertuar. Musi on być dostosowany do barwy głosu i predyspozycji wokalnych, tak aby brzmiał jak najpiękniej. Utwory Hillsong Worship i inne utwory gospelowe są moim „konikiem” jeśli chodzi o oprawę ślubną. W tym stylu czuję się najlepiej. Nagrywając utwór „Schowaj mnie” czerpałam z tego ogromną radość i satysfakcję bo wiedziałam, że to będzie strzał w dziesiątkę! Moje Pary zawsze są zachwycone kiedy utwór pojawia się w ich oprawie wokalnej ślubu.