OPRAWA WOKALNA – JAK TO WYGLĄDA?

OPRAWA WOKALNA ŚLUBU

Oprawa ślubna to nieodłączny element każdej ceremonii zaślubin. Nie tyle jest to całokształt wizualnej otoczki, którą zajmują się floryści, ale również muzyczne uniesienia w tym tak ważnym dniu. Te emocje zapewni właśnie wokalistka na ślub, lub instrumentaliści - zgodnie z wolą i marzeniem Pary Młodej.

OPRAWA MUZYCZNA W KOŚCIELE

WOKAL NA ŚLUBIE

Skupiając się na tak istotnym elemencie oprawy jakim jest wokal na ślubie, czy też sama muzyczna otoczka - nie można zapomnieć o wyborze sprawdzonym i profesjonalnym. nie ma nic gorszego od nieudanej muzycznej oprawy ślubu. Gwarantuję Wam, że jako doświadczona wokalistka wiem na co zwrócić uwagę, aby Wam i Waszym gościom popłynęły łzy wzruszenia. Nie zapomnicie tego dnia!

JAKIE UTWORY?

Najważniejszy jest dobór repertuaru do oprawy ślubu. Wszystko tak na prawdę zależy od Was i Waszego stylu. Kiedy Para Młoda pyta mnie, na co ma zwrócić uwagę przy wyborze repertuaru na swój ślub, zawsze doradzam takie utwory, które wpasują się w konkretną część ceremonii. I to jest podstawa! Zawsze jednak jestem otwarta na propozycje, które nierzadko sprawdzają się w praktyce.

AVE MARIA, HALLELUJA...

Ave Maria jest jednak najczęściej z wybieranych utworów. Caccini, Bach, Schubert? Którego z autorów tego wielkiego dzieła wybierzecie - pozostawiam Wam. Ostatnio stało się również niezwykle modne wykonywanie utworów Oazowych i Gospel, które swoją lżejszą formą idealnie wpasują się w nowoczesne, ale również i tradycyjne uroczystości. Kolejnym HIT-em jest nieśmiertelne Halleluja ze znanej bajki Shrek. Ten utwór specjalnie dla moich Par przygotowałam w wersji polskiej zaaranżowanej pod kątem zaślubin. Tekst mojego autorstwa daje gwarancję łez wzruszenia, bo nawiązuje do Was i Waszej wspaniałej relacji. Najczęściej wybierane są także takie pozycje jak: Schowaj mnie, Stoję dziś, Ty tylko mnie poprowadź. Warto również powiedzieć o nowym odkryciu ślubnej oprawy muzycznej: You rise me up (Unosisz mnie), którego również Polską wersję przygotowałam specjalnie na tę wyjątkową okazję modyfikując tłumaczenie pod kątem ceremonii jak i spójności z muzyką i rytmiczności. Wszystkie teksty i nagrania tych wyjątkowych utworów możecie usłyszeć w zakładce "Posłuchaj".

NIEZAPOMNIANY CZAS

Oczywiście utworów, które wykonywane są podczas ślubu jest całe mnóstwo. Pomysłowość Par również niejednokrotnie mnie zaskakuje w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wyjątkowość oprawy muzycznej ślubu polega na tym, że daje ona otoczkę czemuś wyjątkowemu. Warto więc o nią zadbać z należytą starannością i poddać się profesjonalnej obsłudze.Czy wyobrażasz sobie film bez muzyki? Może to pytanie wydaje się bez sensu w kontekście oprawy ślubu, ale przecież niejednokrotnie oglądając film słyszymy w tle muzykę, która buduje napięcie, wzrusza, motywuje. Muzyka jest więc nieodłącznym elementem naszego życia. Jeśli więc pragniecie wejście, wyjście i inne ważne momenty Waszego ślubu z cudownym tłem muzycznym, NAPISZCIE DO MNIE!