ŚPIEWACZKA KATOWICE – OPRAWA WOKALNA

Śpiewaczka Katowice – Mój śpiew na ślubie to nie tylko wspaniałe dopełnienie ceremonii wokalem, ale także szereg innych elementów, które otrzymujecie w pakiecie. Wysoki poziom artystyczny, świetne przygotowanie, w tym próba generalna przed uroczystością oraz pomoc przy doborze repertuaru zgodnie z oczekiwaniami Par Młodych. 

ŚPIEWACZKA KATOWICE

Śpiew na ślubie w kościele a w tym repertuar, który jest dopasowywany do oczekiwań Pary Młodej. Proponuję oprawę wokalną ślubu spełnię dla was muzyczne marzenie. W moim repertuarze, znajdziecie utwory idealne na ślub kościelny: Ave Maria , Nic nie musisz mówić nic, Prawo miłości, Unoszę wzrok , Schowaj mnie itd. oraz takie, które w piękny sposób uświetnią ceremonię w Urzędzie Stanu Cywilnego czy plenerze: Can’t Help Falling In Love, Unchained Melody, Can You Feel The Love Tonight, All You Need Is Love, Hallelujah. Oprawa wokalna ślubu to także inne poważne utwory muzyki klasycznej w tym: Aria na strunie G J.S. Bach, Obój Gabriela E. Moricone, Marsz Weselny Mendelsshona, Marsz weselny Wagnera i wiele innych. 

OPRAWA ŚLUBU - PIEŚNI

Chętnie zadbam aby mój śpiew sprawił miłe zaskoczenie podczas najważniejszego dnia jakim jest ślub. Wykonuję swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego. Zaśpiewam na ślubie w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu, Sosnowcu i innych miastach. Jeżeli interesuje Cię indywidualna ofertanapisz do mnie. Przygotuję spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb.

śpiewaczka katowice